ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ ДЛЯ НАСОСІВ

COELBO ECODRIVE

Витрата води на господарські і побутові потреби дуже сильно коливається протягом доби, особливо під час вихідних та свят, а також в літній період, коли потрібно полив. Безліч людей приймають душ, стирають, миють посуд одночасно в певні години доби і майже не користуються водою в інший час, наприклад, вночі. Це створює умови для виникнення таких проблем, як недостатній напір води в ранкові та вечірні години, значні добові коливання тиску в системі водопостачання і, як наслідок, прискорений знос труб і запірної арматури, і самого насоса, який працює з навантаженнями.


Звичайні контролери тиску і електронні реле не забезпечують повної стабілізації тиску в таких випадках. Для цього застосовується відносно нова технологія — частотне модулювання роботи двигуна насоса. Сама така автоматика називається — перетворювач частоти для насоса.


Комфорт використання перетворювача частоти очевидний — у вас буде постійний тиск, незалежно від обсягу водорозбору. Друга перевага використання перетворювача частоти — це значно менше споживання електроенергії, так як насоси не буде весь час працювати на всю свою потужність, відповідно ви будете економити на електроенергії, вартість якої постійно зростає.


Така економія досягається за рахунок того, що перетворювач частоти здатний змінювати частоту обертання електродвигуна плавно в широкому діапазоні. Фактично, це означає, що електродвигун насоса завжди буде споживати рівно стільки енергії, скільки необхідно для підтримки стабільного тиску незалежно від поточного споживання системи водопостачання в даний конкретний момент. Плавний пуск, плавне зупинка і зміна частоти обертання двигуна дозволяє також уникнути гідравлічних ударів в трубопроводах, скорочуючи втрати води і збільшуючи термін безаварійної експлуатації насоса, трубопроводу, запірної арматури та вимірювальних приладів.


Сьогодні вже більш актуальним є питання підвищення загальної ефективності управління системами водопостачання, тобто досягнення максимальних результатів при мінімальному енергоспоживанні і незначних капіталовкладеннях в модернізацію обладнання, якщо ми говоримо про промислове насосному обладнанні. Використання перетворювачів частоти на насосних станціях дозволяє блискуче впоратися з цим завданням. Статистика показує, що вони здатні знизити споживання енергії на побутових насосах і насосних станціях підвищення тиску від 30 до 50%, а термін їх окупності становить від одного до півтора років.

Переваги встановлення та застосування на насосах перетворювачів частоти:

 • ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ ДЛЯ НАСОСІВ
  Значно економлять електричну енергію, а значить і грошові кошти - економія до 40-60% в порівнянні з традиційними реле і контролерами
 • ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ ДЛЯ НАСОСІВ
  Істотно підвищує ККД насосів і насосних станцій
 • ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ ДЛЯ НАСОСІВ
  Значно подовжує ресурс роботи насосів і насосних станцій - приблизно в 1.5-2 рази
 • ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ ДЛЯ НАСОСІВ
  Збезпечує постійний тиск в системі водопостачання, що гарантує кращій рівень водозабезпечення